( 22-04-2022 )Data publikacji, 22-04-2022,Jakub SosińskiAutor, Jakub Sosiński,1099Ilość wyświetleń, 1099
Archiwum
Od 22 kwietnia do 21 maja 2022 roku w Browarze B. można oglądać pokonkursową wystawę fotograficzną XIV Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Wizualnych Inspirowanych Naturą – „Sam na sam z Naturą”.
Na ekspozycję składają się prace wyróżnione i nagrodzone w konkursie fotograficznym “Sam na sam z Naturą” zorganizowanym przez Ogród Zoobotaniczny w Toruniu w 2021 roku w ramach “Sztuka Natury” Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Wizualnych Inspirowanych Naturą.