Ważne przypomnienie dla właścicieli i zarządców budynków
( 25-04-2022 )Data publikacji, 25-04-2022,Jakub SosińskiAutor, Jakub Sosiński,1249Ilość wyświetleń, 1249
Archiwum
Przypominamy, że 30 czerwca 2022 r. mija termin złożenia w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) deklaracji dotyczących źródeł ciepła. Muszą to uczynić wszyscy właściciele i zarządcy budynków, które są zasilane przez źródło ciepła lub spalania paliw do 1 MW. Obowiązek ten wszedł w życie 1 lipca 2021 r.
Dodatkowe informacje w sprawie deklaracji o źródłach ciepła i źródeł spalania paliw dostępne są pod adresem: mst-wloclawek.rbip.mojregion.info.
Informacji udziela także Wydział Środowiska Urzędu Miasta Włocławek ul. 3 Maja 22, pod numerami telefonów: /54/ 414 42 92; 414 43 07; 414 41 95.